Výprodej se slevou až -70% na zimní kolekci! Doprava ZDARMA od 1000 KČ. Rychlé dodáni! Možnost výměny velikosti zdarma přes Zásilkovnu.

O nás

  obujtese_cmyk_poz

Jsme internetový obchod zaměřený na prodej kvalitní dámské a pánské obuvi oblíbených značek.

Naším hlavním sortimentem jsou kožené boty známých značek např.: Tamaris, Rieker, Jana, S. Oliver, Bugatti a další.

Na našem eshopu si vždy vyberete z aktuální kolekce ty nejlepší boty pro Vaše nohy. Pokud je cena vyšší než 1000,- Kč máte dopravu zdarma.

Naší prioritou jsou spokojení zákazníci, proto pokud si při výběru na našem shopu nevíte rady, potřebujete poradit či jakkoliv nasměrovat neváhejte nás kontaktovat :

Telefon: 777 710 062, Email: info@obujtese.cz nebo na chatu od 7:00 do 16:30.

Zboží Vám jednoduše a bez námahy zašleme přímo domu nebo si ho můžete vyzvednout na jednom z našich odběrných místech v Plzni na adrese:

obuv Idea, Klatovská 22, 301 00 Plzeň a v obuvi Comfort, Gerská 2237/25, 323 00 Plzeň

 

Historie Obujtese.cz

Na internetové scéně jsme od roku 2016. Historie naší firmy sahá do roku 1993, kdy jsme začali prodávat obuv a koženou galanterii v kamenných prodejnách.

Postupem času jsme se vypracovali a přesunuli se z vesnice, kde jsme začínali do větších měst. V současné době vlastníme 9 kamenných prodejen zaměřených na

prodej kvalitní značkové obuvi. Naší hlavní prioritou jsou spokojení zákazníci, kteří od nás odchází s úsměvem a rádi se vracejí díky proškolenému personálu, který

 se vždy snaží co nejlépe poradit a vyhovět zákazníkovu přání a velkému výběru. 

 

Pokud si s nákupem nejste jistí mrkněte na naše recenze:

Bez názvu

Tamaris_AW2021_MagicBoots (1) (1)

GLAMI TOP